top of page

Вебінар Lore Korbei (Австрія): "Карл Роджерс та Ю. Джендлін: співставлення підходів"

Регистрация закрыта
Смотреть другие события
Вебінар Lore Korbei (Австрія): "Карл Роджерс та Ю. Джендлін: співставлення підходів"
Вебінар Lore Korbei (Австрія): "Карл Роджерс та Ю. Джендлін: співставлення підходів"

Time & Location

Jun 21, 2024, 2:00 PM – 5:00 PM GMT+3

Вебінар

Guests

About the event

Учень-колега-послідовник К. Роджерса, Ю. Дженлін розробив комплексну феноменолого-процесуально-орієнтовану теорію досвіду та його трансформації, яка стала першим теоретичним «розширенням» теорії К.Роджерса, поставила переживання (досвід) у центр уваги психотерапевта та клієнта, трансформувала клієнтоцентровану терапію в експірієнтальну.  У царині психотерапії ця теорія привела до питання про те, чи можна передбачити успіх або невдачу психотерапевтичного лікування. Емпірична оцінка численних магнітофонних записів терапевтичних сеансів показала, що існує один-єдиний важливий предиктор успіху терапії: це те, як клієнт ставиться до свого власного досвіду.

 Ю.Гендлін дав назву «Фокусування» методу роботи з felt sense, особливими домодальними переживаннями. Він описав окремі фази, які відбувалися у Фокусуванні, і розробив методи ініціювання, супроводу та навчання такого процесу.  Підхід Ю. Гендліна виріс із К.Роджерса, але має свої специфічні особливості. Саме це й буде предметом обговорення на вебінарі.  Лоре Корбей безпосередньо знала цих видатних психологів.

Про Лоре Корбей

Особистісно-орієнтована психотерапевтка з приватною практикою у Відні. Тренерка, педагог-терапевтка та супервізорка в ÖGWG (Австрійське товариство наукової, клієнт-центрованої психотерапії та особистісно-орієнтованого спілкування), ÖVS (Австрійська організація супервізії та коучингу), ÖBVP (Австрійська федеральна асоціація психотерапії), тренерка з фокусингу, авторизована Юджином Гендліном у Міжнародному інституті фокусування в Нью-Йорку (Focusing Institute NY), тренерка в Україні, Румунії з 1999 року,  Займається приватною практикою з 1982 року. Основні напрямки роботи: психоонкологія, фокусування, супервізія. Улюблені теми: стосунки-партнерство-шлюб, соматоформні розлади (неврози тіла), самосвідомість, сновидіння.

Учасникам  вебінару  будут  надани сертифікати!

Для учасників п'ятирічного навчального проєкту цей вебінар зараховуэться як лекційна частина наступної сесії  

Телеграм-канал організації вебінару: https://t.me/+0CyutV-LvH4xM2Ey

Форма для заповнення учасниками вебінару: https://forms.gle/t12fPTAUnJMMGxMy5

Организаторы:  +380506032919 (Наталія Барінова),  +380503230692 (Владислав Єрмоленко)

Share this event

bottom of page